Naše služby

Ať už plánujete svatbu menších, či větších rozměrů, u nás na zámku, nebo kdekoliv jinde, kontaktovat naši firmu se jistě vyplatí. Vypracujeme Vám nezávaznou nabídku a přidáme několik zajímavých tipů, se kterými bude Vaše svatba plynulejší. 

Svatební obřad

Nejdůležitějším okamžikem svatebního dne je obřad. Takto k celému významnému aktu i přistupujeme. Vše potřebné po domluvě zajistíme, třeba i faráře :) 

Firemní večírek

Plánujete vánoční večírek, oslavu výročí firmy nebo jen chcete stmelit kolektiv. Naše firma má bohaté zkušenosti a připraví Vám zážitek na míru. 

Narozeninová oslava

Chcete oslavu na kterou se jen tak nezapomene a nebo se vám jen nechce strávit svůj významný den starostmi se zajištěním všeho co bude potřeba. Obraťte se na nás a máte po starostech.

Akce pro veřejnost

Pokud plánujete akci pro veřejnost, je zapotřebí mít silného zkušeného partnera, který zajistí veškeré požadavky vystupujících. Občerstvení V.I.P i stánky s občerstvením pro návštěvníky události.

Občerstvení domů

Chcete si užít oslavu, ale už se Vám na ní nechce běhat od hostů do kuchyně ?

Vypracujeme Vám nezávaznou nabídku a vše objednané dovezeme až na místo.

Doprovodný program

Každá pořádná akce potřebuje adekvátní kulturní program. Za léta působení na trhu máme spoustu kontaktů o které se rádi podělíme. Můžete tak do programu zařadit třeba kouzelníka, hudební kapely nebo ohňostroj.

Rozhodli jste se, že to vlastními silami dokážete zařídit sami ?

Poptejte u nás na cokoliv co Vám chybí.

Pivní pohotovost

Pořádáte akci a nevíte kde sehnat pivo a výčepní zařízení ?

Vše pro vás zajistíme.